tel. 22 486-32-35
tel. 22 424-12-40
tel. 22 427-50-90
kom. 516-501-400


PROMOCJA - rabaty do 10% - zobacz szczegóły
Comarch Optima Biuro Rachunkowe

Pobierz DEMO

Biuro Rachunkowe - nowość

 

Moduł Biuro Rachunkowe dzięki możliwościom funkcjonalnym oraz własnemu interfejsowi staje się niezbędnym narzędziem w pracy każdego biura. Moduł ten stanowi panel wspierający codzienną pracę operatora w odniesieniu do wielu lub wszystkich obsługiwanych baz (Klientów). Biuro rachunkowe jest modułem w pełni zintegrowanym z programem Comarch OPT!MA, dzięki czemu dane wprowadzane do programu są na bieżąco synchronizowane, a operator może rozpocząć pracę w wybranej bazie Comarch OPT!MA bez konieczności dodatkowego logowania.

 

 

 

Informacje o bazie klienta

 

Comarch OPT!MA Biuro Rachunkowe umożliwia:

  • wykorzystanie indywidualnie definiowanych cech, za pomocą których można dokładnie opisać każdego kontrahenta, zgodnie z potrzebami biura,

  • sprawdzenie etapów prac związanych z Klientami np. dostarczeniem czy zaksięgowaniem dokumentów,

  • wykonania operacji seryjnych jak np. wydruki deklaracji,

  • przygotowania wielu analiz w kontekście wskazanych baz Klientów,

  • wykonania czynności administracyjnych, takich jak kopie bezpieczeństwa i konwersje baz danych dla wybranych lub wszystkich baz danych Comarch OPT!MA.

 

 

Zobowiązania podatkowe klienta

 

Moduł Biuro Rachunkowe usprawnia codzienną pracę. Analizy jakie można przygotować w module mogą być pomocne zarówno w przygotowaniu informacji dla klienta, jak również w sprawdzaniu rentowności współpracy z danym klientem. Comarch OPT!MA w połączeniu z modułem Biuro Rachunkowe to doskonałe narzędzie pracy dla każdego biura.