Tel.: 22 486-32-35, 22 424-12-40

PROMOCJA - negocjujemy ceny pakietów programów.

Programy

InsERTInsERT Subiekt Nexo

- Magazyn
     
Program przeznaczony jest do kompleksowej obsługi działu handlowego. Jest doskonale przystosowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw: sklepów, hurtowni, magazynów, składów, fabryk, zakładów rzemieślniczych itp. Następca bardzo popularnego programu Subiekt GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Subiekt Nexo
Subiekt Nexo PRO
Cena: 599.00 479.20 (+VAT 23%) Kup On-line
Pobierz wersję DEMO

InsERT Gestor Nexo

- CRM
     
to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Gestor Nexo
Gestor Nexo PRO
Cena: 399.00 319.20 (+VAT 23%) Kup On-line
Pobierz wersję DEMO

InsERT Rewizor Nexo

- Księga handlowa
     
System finansowo-księgowy przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych, posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej, a dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac. Dodatkowymi atutami programu są atrakcyjna cena i prosta obsługa. Następca bardzo popularnego programu Rewizor GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Rewizor Nexo
Rewizor Nexo PRO
Cena: 1199.00 959.20 (+VAT 23%) Kup On-line
Pobierz wersję DEMO

InsERT Rachmistrz Nexo

- Księga Przychodów i Rozchodów
     
Doskonała propozycja dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak również dla biur rachunkowych, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm. Następca bardzo popularnego programu Rachmistrz GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Rachmistrz Nexo
Rachmistrz Nexo PRO
Cena: 449.00 359.20 (+VAT 23%) Kup On-line
Pobierz wersję DEMO

InsERT Gratyfikant Nexo

- Kadry i Płace
     
System kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji. Następca bardzo popularnego programu Gratyfikant GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Gratyfikant Nexo
Gratyfikant Nexo PRO
Cena: 1499.00 1199.20 (+VAT 23%) Kup On-line
Pobierz wersję DEMO

InsERT Biuro Nexo

     
Program stworzony z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych używających w codziennej pracy systemów z linii InsERT nexo.
Szczegóły: Biuro Nexo
Cena: 699.00 (+VAT 23%) Kup On-line
Pobierz wersję DEMO

InsERT vendero

     
Prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW.
Szczegóły: vendero
Cena: (+VAT ) Kup On-line
Pobierz wersję DEMO